język angielski przedszkole w Krakowie, znacie ?

język angielski przedszkole w Krakowie, znacie ?

Poszukuje kogoś do dodatkowych zajęć z języka angielskiego w przedszkolu w Krakowie, kto wie jak to wszystko poprowadzić?

dzbanuś_!

Posty: 1

 
Angielski otwiera dziś drzwi na świat. Jeśli się go nie zna to na nieszczęście, ale mamy poważne problemy. Pożądane byłoby, zatem dzieci zapisywać na takie dodatkowe zajęcia.

Batiatus

Posty: 12

 
U mnie dziecko uczyło się języka angielskiego w żłobku w Krakowie i dzisiaj jest na bardzo wysokim poziomie. Nie kosztuje to wcale dużo, ale zyski są ogromne. W szkole podstawowej później dziecko ma o wiele łatwiej.

roudee

Posty: 5

 
Program nauczania to podstawa. W przypadku maluchów nie musi to być coś super. Głównie chodzi o poznawanie świata w języku angielskim. Mogą to być zajęcia w przedszkolu organizowane przez dyrekcję, ale mogą również być zajęcia organizowane przez specjalistów, którzy się na tym bardzo dobrze znają.

Kitas

Posty: 3

 
Język angielski to dzisiaj podstawa, dlatego trzeba będzie znaleźć kogoś, kto dzieci nauczy. Nie miałem nigdy takich szans w ich wieku, ale dzieci jak tylko podrosną to na pewno zostaną wysłane na dodatkowe lekcje. Chce im zapewnić w ten sposób lepszą przyszłość.

marionnn

Posty: 6

 
Z tego, co wiem to lektorzy angielskiego dla przedszkola w Krakowie mają swoją ofertę na stronie https://happystudents.pl. Warto sobie tam zajrzeć i wszystko dokładnie sprawdzić.

Grabow12

Posty: 4

 
Angielski otwiera dzisiaj drzwi na świat. Jeśli się go nie zna to niestety, ale mamy poważne problemy. Warto, zatem dzieci zapisywać na takie dodatkowe zajęcia.

artoor

Posty: 22