Program do tworzenia harmonogramów pracy, jaki ?

Program do tworzenia harmonogramów pracy, jaki ?

Dzień dobry. Co możecie powiedzieć na temat wygody użytkowania elektronicznego systemu urlopowego? Zastanawiam się nad wdrożeniem go w firmie.

korasek

Posty: 7

 
W przeszłości miałem wątpliwości czy w mojej firmie potrzebny jest program do planowania urlopów. Teraz pozbyłem się ich, gdyż moje przedsiębiorstwo rozrosło się do nadspodziewanie ogromnych rozmiarów. Dziś planowanie urlopów to wręcz zadanie, natomiast proste powinność.

yetisize

Posty: 13

 
Mogę co najwyżej szczerze polecić system e-delegacje, który wzorowo spisuje się w mojej firmy. Po wdrożeniu miałem delikatne zastrzeżenia, a problemy zostały w mgnieniu oka usunięte.

Ofertę odszukałem tutaj http://www.technology.poznan.pl/sf_dlg.php i skorzystałem z niej. Ponownie wybrałbym tak samo! Polecam!

ciopix

Posty: 16

 
Nie dziwię się temu, że praktycznie wszystkie firmy przechodzą na elektroniczny system urlopowy.

Przy wielu pracownikach liczenie tego w jakikolwiek inny sposób praktycznie mija się z celem. Tutaj jeden pracownik obsłuży całość w zaledwie kilka minut. Obsługa takiego systemu urlopowego jest wręcz dziecinnie bezproblemowa, co z pewnością zauważy każdy z Was :)

PucH2

Posty: 16

 
Dla mojego działu HR bardzo przydatną funkcjonalnością jest system do rejestracji urlopów. Dzięki niemu nie ma konieczności obliczania ilości dni, które do wykorzystania mają nasi pracownicy. W jednej chwili pracownik działu HR może wygenerować interesujący dokument :)

qwed

Posty: 20

 
Nie mam wątpliwości, iż gdy w grę wchodzą elektroniczne deklaracje to należałoby wydać nawet nieco większą sumę na sprawdzony system. Znajomy chciał zaoszczędzić i ma awaryjny system, niemniej jednak u mnie w firmie zapłaciłem kilkaset pln więcej, natomiast nie miałem nawet jednego kłopotu z obsługą systemu i sprawnym zarządzaniem delegacjami.

alibusia

Posty: 18

 
Znajomy zaprezentował mi niedawno możliwości systemu e-delegacje.

Wydaje mi się, ze jego posiadaczem powinna być każda firma, która wysyła swoich pracowników w podróże służbowe. Z jego pomocą rozliczenie delegacji może potrwać pewnie 2-3 razy szybciej, dzięki czemu nasz pracownik załatwi bezsprzecznie więcej spraw każdego dnia :)

ewu1u01

Posty: 20