Program do planowania urlopów, jakiś program??

Program do planowania urlopów, jakiś program??

Witam.

Gdzie znajdę firmę, która przygotuje dla mnie wdroży mi w zakładzie narzędzie polecenie wyjazdu służbowego?

esdoen1

Posty: 16

 
Najlepiej, jak program do rejestracji czasu pracy połączony jest z odpowiednimi czytnikami. Poprzez takie działania możemy znacznie poprawić sobie sprawność organizacyjną naszego przedsiębiorstwa.

aliobiom

Posty: 23

 
Jako kierownik z kilkuletnim stażem mogę potwierdzić to, że program do planowania czasu pracy znacznie ułatwia pracę, a w dodatku usprawnia funkcjonowanie firmy.

56_@qwer

Posty: 19

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. W szczególności wówczas, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

gregBard

Posty: 19

 
Pamiętam, jakie kłopoty były w naszym zakładzie w czasie wakacyjnym. Nagle wszyscy chcieli brać urlop w jednym terminie. Usprawnił to znacznie program do planowania urlopów. Nie ma już choćby kłótni.

Jacek1812

Posty: 25

 
Jestem wielkim zwolennikiem wprowadzania udogodnień w pracy biurowej. Duże wrażenie zrobił na mnie również program do ewidencji urlopów. Imponują mi jego możliwości i to, że można go przez cały czas rozbudowywać, dodając kolejne funkcje.

cinto

Posty: 18

 
W firmie elektroniczne wnioski urlopowe zamawialiśmy u http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Aktualnie przygotowują dla nas dodatkowe rozszerzenia tego programu. Polecam wszystkim współpracę z nimi, bowiem jak nikt inny znają się na rzeczy i specyfice organizacyjnej.

ZetMichał

Posty: 24

 
Każdy program do tworzenia harmonogramów prac możesz dowolnie skonfigurować ze swoimi potrzebami. To ty sam ustalasz w nim kryteria, którymi oprogramowanie ma się kierować podczas ustalania grafików.

El2CzupakaBra

Posty: 17