jaka firma budowlana

jaka firma budowlana

Komu zlecić roboty wodno-kanalizacyjne na dość niestety trudnym terenie? Muszę z kimś pogadać, odpowiadam za kwestie ustalenia przetargu i za sporo formalności, szukam wykonawcy w różnych źródłach. Jak macie Państwo coś do dodania to zapraszam serdecznie.

JasioJasio

Posty: 1

 
Poproś o kosztorys, często robiony na oko po wstępnym kontakcie, żebyś mógł sobie mniej więcej porównać podmioty w branży. To się dzieje bardzo naturalnie. Trochę czasu poświęcisz, ale lepiej zaplanujesz temat inwestycji.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Jak będziesz miał problemy z komunikacją to od razu rezygnuj. Nie ma nic gorszego niż brak odpowiedzi od ekipy przez powiedzmy kilka dni, kiedy musisz mieć pewność, że jakiś etap został zakończony.

Tomcio

Posty: 5

 
Mnie bawi to, że wiele ludzi chce zaoszczędzić robiąc jakieś skomplikowane prace we własnym zakresie, z sąsiadami, czy już mitycznym szwagrem, a później płacisz za poprawki dwa razy więcej niż przy standardowym zamówieniu. Już tyle razy to widziałem, a i tak dalej się dziwię.

Oliner5

Posty: 7

 
Zlecałem budowę placu montażowego przez AnaBud, kontakt telefoniczny 68 341 26 70 to dobrze wspominam. Sprzęt masz od ręki, know how właściwie międzynarodowe, pomoc dla inwestora. Jeżeli chodzi o stawki to wszystko w racjonalnych widełkach. Powiedziałbym nawet, że w niektórych przypadkach wygrywają znacznie, a to znacznie z mniej wykwalifikowaną konkurencją. Widać wpływ specjalizacji.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Niektóre firmy prowadzą ludzie bez wykształcenia budowlanego. Osobiście takich zawsze unikałem, bo nie do końca ogarniają bardziej skomplikowane kwestie.

dof77

Posty: 7

 
Pogadaj, jak możesz z ludźmi od przetargów i nie bój się zadawać pytań przez media społecznościowe. Bardzo często możesz rozwiązanie, czy polecenie zdobyć w komentarzach.

Iunae_Milt

Posty: 24

 
Faktycznie dobra firma, płacą na czas, więc bez ryzyka. Teraz jest niby kryzys, ale ludzie walą po sprzęt budowlani drzwiami i oknami.

CHatka-eKo

Posty: 3