idealne tętno bieganie, gdzie szukać ?

idealne tętno bieganie, gdzie szukać ?

Zastanawiam się, jakie wpływa ma, jakość powietrza na bieganie? Co Wy o tym sądzicie? Biegać w środku miasta czy może jednakże jechać poza miasto? Jak otrzymać ważne informacje pogodowe o swoim regionie, w którym przebywam?

MBsmoke

Posty: 1

 
U mnie kalkulator BMI wskazał wagę prawidłową, ale cały czas człowiek musi się pilnować. Niewiele trzeba, aby wejść w nadwagę, a później jest już o wiele, wiele trudniej.

Saradoonin

Posty: 2

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj istotne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasami warto, chociaż trochę poczekać na poprawę warunków.

GF6

Posty: 24

 
Lubię dbać o siebie, niemniej jednak nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To oczywiście nie jest rozsądne, niemniej jednak co zrobić?

Miki789

Posty: 6

 
Mam taki orientacyjny kalkulator biegowy ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy i według mnie działa bardzo dobrze. Polecam sobie sprawdzić taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

kluska4

Posty: 10

 
Dla mnie bieganie jest bardzo ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać bardzo szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, dlatego warto ważne jest, aby zadbać o nie.

RAK-Buuu

Posty: 4

 
Biegać za mocno nie lubię, wobec tego nie za bardzo pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasami jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, że nie ważę zbyt mnóstwo i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

Sagerrak

Posty: 6

 
Takie kalkulatory można odnaleźć poprzez Internet. Nie zajmuje to sporo czasu, dlatego warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

sooo23

Posty: 3