kosmetyczka w Krakowie, oferta ?

kosmetyczka w Krakowie, oferta ?

Witam. Co sądzicie o peelingach kawitacyjnych? Czy naprawdę są tak dobre, jak je reklamują? Podobno w Muneca mają dość szeroką ofertę. Z góry dziękuje za każdą informację.

Nikiiii

Posty: 6

 
Sprawdzony salon urody w Krakowie :D Ja również poszukuję i jakoś nie mogę trafić, albowiem wiecznie mi coś nie pasuje. Chodzi może niezwyklej o atmosferę niż o same zabiegi. Mam wrażenie, iż wszędzie wykonują zabiegi po łebkach. Może tu coś znajdę dla siebie.

Dosti

Posty: 10

 
Powiem tak, że niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niedoświadczone osoby :(

arko1916

Posty: 27

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, że jestem zadowolona, ale musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi świetnie się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, ale trzeba się oczywiście pilnować z jedzeniem itp. :D

Ali-Bu

Posty: 13

 
Jest mnóstwo dobrych zabiegów pod kątem skuteczności. Ja chodzę do Muneca w Krakowie i chwalę sobie od pierwszej wizyty. Doradzają najlepsze zabiegi i wykonują je profesjonalnie, dlatego polecam.

hubercikk6

Posty: 7

 
Nie ma porównania, jeśli weźmiemy pod uwagę zabiegi u kosmetyczki w Krakowie z tymi, które robimy sobie w domu nawet przy użyciu sprzętu. Chodzę regularnie do roku czasu na oczyszczanie i teraz widzę efekty.

Fiszerrr

Posty: 24

 
Chodzę do tej kosmetyczki w Krakowie www.munecakrakow.pl. Polecam zajrzeć na stronę i zbadać ofertę. To świetne miejsce, gdzie zawsze znajdują dla ciebie czas i podpowiedzą stosowny zabieg.

cinto

Posty: 7

 
Sprawdzony salon urody w Krakowie :D Ja również szukam i jakoś nie mogę trafić, bo stale mi coś nie pasuje. Chodzi może bardziej o atmosferę niż o same zabiegi. Mam wrażenie, że wszędzie wykonują zabiegi po łebkach. Może tu coś znajdę dla siebie.

namok

Posty: 6

 
Też wiele dobrego słyszałam o Muneca. Mają niesłychanie dobry sprzęt i profesjonalnych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś profesjonalny zabieg na twarz. Efekt jest wyborny, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

ZPL33

Posty: 19

 
Ja uważam, że każdy z nas winien systematycznie chodzić do kosmetyczki. Zwłaszcza po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też poszukuję dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

okrzemekkk

Posty: 23