podsłuch w telefonie, czy warto ?

podsłuch w telefonie, czy warto ?

Czytałem o oprogramowaniu Spyphone. Może to jest całkiem porządne rozwiązanie? Taki podsłuch byłby idealny do telefonu dziecka. Podobno ma mnóstwo szanse niż tylko nagrywanie rozmów?

werbenk

Posty: 8

 
Niesamowite szanse. Według mnie nie ma lepszego podsłuchu jak właśnie oprogramowanie Spyphone. Teraz dokładnie mogę śledzić telefon, na jakim aplikacja została zainstalowana. Świetny program.

kryzys

Posty: 18

 
Opłacalne :) Jak masz poważny problem, to na bank ci się opłaci. Mnie wystarczyło wykupić tę najtańszy pakiet, żeby się upewnić co do swoich podejrzeń. Na dłuższą metę, można znaleźć podsłuch na telefon, który nie jest drogi z uwagi na mniej funkcji. Wiadomo, że nie każdy potrzebuje wszystkich możliwych opcji.

333_000

Posty: 16

 
Jeżeli miałabym już podjąć decyzję co do podsłuchu na telefon, to na pewno od jakiegoś sprawdzonego usługodawcy. Wiem, iż takich oprogramowań jest teraz na rynku dość sporo.

dzaman

Posty: 25

 
Ja też polecam podsłuch na telefon. Nie miałam pojęcia, że to tak świetne opracowane oprogramowanie, które da mi pewność, co dzieje się z moim dzieckiem poza domem.

namok

Posty: 12

 
Jak potrzebujesz sprawdzonego podsłuchu do telefonu, to zerknij na tę stronę https://spyphonesoft.pl/. To oprogramowanie doświadczonej firmy. Mają ofertę dla każdego systemu operacyjnego. Szczerze polecam z własnego doświadczenia.

pawel253

Posty: 14

 
Mnie odpowiada. Chyba zdecyduję się na taką możliwość, bo nie mam innego wyjścia. Pytanie teraz, ile mnie będzie takie oprogramowanie kosztowało. Może są jakieś opcje, jeśli chodzi o podsłuch na telefon, że na przykład jakiś pakiet testowy. Jak coś, to piszcie, dajcie znać.

E-GOista

Posty: 11